Rychlost,spolehlivost,inovace

Poradenství,základní školení pro drobné investory je absolutní základ pro vstoupení na trh s drahým kamenen. Diamant není jen přírodní čistý produkt ale je to hlavně možnost pro zhodnocení finančních prostředků,které má investor k dispozici. Při tvoření portfolia je investice do drahých kovů a kamenů % část. Proto je důležité mít základní představu o výši investice,délku a předpokládaný zisk. Dále absolvovat základní průzkum trhu a následný výběr klenotníka. Na trhu je velké množství prodejců ale odbrníků málo.

POZOR : Než nastane okamžik nákupu,připravte se. Můžete mít i nezávislého poradce při nejistotě,prvním nákupu. Investice v této komoditě je vysoká a tím je nutné mít i kvalitní přípravu a vyhnout se podomním prodejcům a různým MLM akcím. Proto hledejte pouze společnosti s historií,praxí,reference. 

Přeji pěkný dne a úspěšné investice.

diamond

ALROSA

30.06.2014 11:54
Největší obchodník v Rusku  - surové diamanty - brilianty

Briliant

23.01.2013 09:36
Každý rok se setkáváme a bohužel tento fakt je pravidelný s naivitou kupujících při koupení Briliantu,Diamantu.A to nás nutí k založení malého blogu s přístupem k informacím o diamantech. Obchodníci se snaží prodat kámen .špatná kvalita,brus,velikost ,inkluze. Záměna: Zirkon za Diamant Postupně zde...

Diamant č.2

29.06.2009 09:02
  Dreamlifův průvodce světem diamantů II. díl Každý jeden diamant má svůj počátek a příběh. Některé příběhy jsou pestřejší, jiné prosté. A byť by bylo mnohdy snazší před tím zavřít oči, mnohé příběhy diamantů jsou krvavé. V tomto díle průvodce světem diamantů se podíváme pod pokličku...

Diamant č. 1

29.06.2009 08:53
  Dreamlifův průvodce světem diamantů I. díl Pod mohutným tlakem a vše spalujícím žárem dala příroda vzniknout nejslavnějšímu symbolu bohatství. Objektu touhy, obdivu a nejednou v dějinách i šílenství, které posedlo a z reality vytrhlo nejednoho dobyvatele. Diamanty jsou věčné a osudy těch...

 Pesimismus je jistě požitkářství, je to prostředek, jak se radovat ze špatného stavu věcí.

Přemýšlejte......

29.06.2009 08:49

 25. Června 2009, 19:45 Myšlení

Stojí to za zamyšlení?!

Stalo se vám někdy, ze jste neřekli svému partnerovi, jeho rodičům či třeba vašemu šéfovi, co si doopravdy myslíte? Jak by se rozšířily vaše finanční možnosti, kdybyste zkusili něco nového? Co by to udělalo s vaší kariérou? A co by se stalo s vaším tělem, kdybyste se konečně rozhodli pravidelně sportovat? Nebo co takhle poznat novou kulturu či novou zemi? Jak by tato zkušenost rozšířila vaše obzory?

 

Mnoho z nás má rádo vše známé. Třebaže si to neuvědomujeme, tak mnoho věcí v našem životě má neměnnou podobu. Avšak život přináší stále nové a nové požadavky.

"Způsob jakým spravujete, vyhledáváte a používáte informace, rozhoduje o tom, zda budete mezi vítězi či poraženými."  Bill Gates

Každý z nás si vytváří konkrétní prostor, který obývá a ve kterém se pohybuje. Tvoříme si tak svoji určitou „komfortní zónu“, jež definuje hranice toho, co známe a čemu rozumíme. Setrváváním v komfortní zóně se znovu ujišťujeme, že jsme v bezpečí. Pokud překročíme tuto zónu, ocitneme se v zóně osobního rozvoje. Vysoce úspěšní lidé neustále vystupují ze své komfortní zóny, aby dosáhli toho, po čem touží. Vystoupit z komfortní zóny znamená nutnost experimentovat s novými věcmi, zakusit nové zkušenosti a také nám dává možnost rozvíjet vlastní kreativitu.

"Kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Kdo vítězí nad sebou, je nejmocnější."  Lao-C

Jakmile se pohneme blíže k okraji své zóny, začínáme se cítit trochu nejistě. Ale právě tyto hrany nám umožní růst. Expanzí těchto hranic zvýšíme možnost růstu ve všech oblastech našeho života, ať už to jsou peníze, kariéra, emoce, vztahy s ostatními lidmi, čas, tělesná kondice či pomoc druhým.

„Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdříve sebe.“  Tomáš Baťa

Proč tedy ale nevystupujeme z naší komfortní zóny častěji? Co nás od toho odrazuje? A co se může stát, když nakonec překročíme své navyklé způsoby chování a vykročíme do neznáma? Může se nám to nepodařit!

Představme si, že se chceme dostat z bodu A do bodu B, tzn. že chceme v některé z oblastí svého života něčeho dosáhnout, třeba chceme zlepšit svou finanční situaci, nebo změnit svou kariéru; zlepšit vztahy v rodině, nebo pořádně zatočit s tím polstářem tuku, který nám narostl na břiše. Začneme tím, že vystoupíme z komfortní zóny (testovací fáze), poté může dojít k k selhání. Co si můžeme z takového selhání odnést? Například poučení do budoucna, jak to dělat lépe (proces učení). Znovu vystoupíme z komfortní zóny ale již s novou zkušeností (testovací fáze), poté přichází znovu selhání a znovu poučení. Takto to pokračuje dál, až se dostaneme do bodu B. Všimli jste si, že se po každém selhání dostaneme o trochu výš (viz obrázek)? Jak je to možné? Získáním nové zkušenosti získáme více nebo méně vědomostí o dané oblasti? Ano, více! Můžeme se naučit méně? Ani náhodou!

Myslíte, ze můžete dospět do bodu B bez testu a následného poučení ze situace? Jinými slovy jdete za svým cílem nebo jste se rozhodli zůstat v bodě A celý svůj život s vědomím, že  bodu B nikdy nedosáhnete?

"Minul jsem ve své kariéře více než 9000 košů. Prohrál jsem téměř 300 zápasů. 26krát mi byla dána důvěra, že vítězným košem obrátím skóre, ale minul jsem. Selhával jsem v životě stále dokola. A to je to, proč jsem nakonec uspěl."  Michael Jordan

Stojí to za zamyšlení?!